v skratke o nás

Začínali sme v malom, ale snažíme sa rásť.

História od roku 2006

V roku 2006 bola založená prevádzka pod názvom TuningHifiShop, malá predajňa na sídlisku Fončorda v Banskej Bystrici. Zaoberali sme sa predajom tuning príslušenstva, auto doplnkov a predovšetkým predajom hliníkových diskov.

Po jeden a pol roku bol čas spraviť ďalší krok. Začali sme so stavbou novej firmy REDZONE.

Prevádzka na 270 metroch štvorcových, najväčší showroom diskov v regióne, kompletné pneuservisné a autoservisné služby. Od roku 2008 až do roku 2016 sme prezuli a vybavili tisícky áut diskami a pneumatikami. Podporné predajné a konzultačné programy ako predaj rozširovacích podložiek, predaj a montáž športových podvozkov, úpravy zavesenia náprav atď… nás posunuli medzi špičku predajcov, ktorý sa vyznajú a dobre orientujú v danej problematike. Špeciálne požiadavky, netradičné postupy, to sú prednosti ktoré u nás nájdete. Vymyslíme a zrealizujeme všetko 🙂

V roku 2016 sme prevádzku na Zvolenskej ceste po úspešných 9tich rokoch fungovania presťahovali na novú adresu v Banskej Bystrici, Na Karlove 33. V týchto priestoroch sme zriadili predajňu, showroom diskov, pneuservis a rýchloservis.

Naše prednosti

  • Naša filozofia:

    Našu prácu berieme ako poslanie, nielen zákazníkovi predať tovar ale aj správne poradiť, prípadne sa rozhodnúť. Široké spektrum autodielov za dobré ceny, skladové zásoby základných obrátkových produktov to všetko nájdete na tej správnej adrese REDZONE. Čo sa týka podporného predaja alu diskov sme otvorený aj netradičným riešeniam, ako použitie rozširovacích podložiek, podložiek na zmenu rozteče, použitie excentrických skrutiek, zámeny ET, alternatívnych rozmerov pneumatík, proste veci ktoré nie každý vie robiť a hlavne robiť správne. Dobre sa orientujeme ale aj v legislatívnej problematike a tak vieme zákazníkom ktorý kladú dôraz na správne a predpisové obutie svojho auta adekvátne poradiť a zvoliť kolesá predpísaným požiadavkám od výrobcu vozidla. U nás nekúpite mačku vo vreci, ale produkt s jasným podaním o kvalite, certifikácii, použiteľnosti a rozmerovej správnosti použitia na Vaše auto. Spokojný zákazník je našou prioritou už od roku 2006.

  • Čo vám ponúkame?

    Možnosť zakúpiť si tovar na predajni REDZONE nové ale aj použité disky a pneumatiky za výhodné ceny. Odborné poradenstvo a konzultácie. Rýchle odoslanie tovaru alebo jeho vyzdvihnutie priamo v našej kamenej predajni, prípadne priamo montáž v našom servise REDZONE.